Історія центру

На головну

Перші практикуючі методи Діамантового шляху з’явилися в нашому місті ще на самому початку 90-х років минулого століття, після знайомства за Ламою Оле Нідалом у Будапешті та Санкт-Петербурзі й на протязі багатьох років збиралися в гарному приватному будинку друзів, частина якого використовувалася для роботи центра. Сам центр був зареєстрований рішенням Закарпатської облдержадміністрації в грудні 1994 року після першого візиту до нашого міста Лами Оле Нідала.

В 1996 р. за допомогою центра були проведені курси малювання тханок (буддійська іконографія) та Пхови. Нами організовувалися також поїздки до Угорщини та Румунії на різні медитаційни курси та зустрічі з Вчителями Школи: Його Святістю Кармапою XVII Трінле Тхайе Дордже, Шамаром Рінпоче, Цечу Рінпоче, Ламою Оле Нідалом та Ханною Нідал.

Про нашу діяльність розповідали газети “Орбіта-Логос”, “РІО-Інформ”, “Срібна Земля-Фест”, “Закарпатський Калейдоскоп”, телестудія “Альянс”, обласне радіо та телебачення.

В 1995 р. ми видали нашу першу книгу “108 вопросов йогину” в перекладі з угорської, а в 1997 р. наш Вчитель, Лама Оле Нідал довірив нам українське видання своєї книги “The Way Things Are”, що вийшла під назвою «Дійсність як вона є. Живий підхід до Буддизму для сучасного світу».

Зараз ми зустрічаємося в невеличкому будинку по вул. Кримський 14. Здійснюючи бачення Лами Оле про те, що Ужгород є свого роду мостом між Заходом та Сходом, ми приступили до проекту будівництва нового центра, а також центра усамітнених практик у Карпатах.


Контакти:

м. Ужгород,
вул. Кримська, 14
(дивись на мапі)
(050) 970 32 31 (Ігор)
uzhgorod@buddhism.ua

Розклад роботи:

Щодня о 20:00 - медитація на Шістнадцятого Кармапу
Неділя 14:00-20:00 - Лекції, ретрити, перегляд кінофільмів про Буддизм

Детальніше...