Лама Оле Нідал

На головну

Лама Оле Нідал Лама Оле Нідал (нар.1941р) і його дружина Ханна Нідал (1946-2007) стали першими західними учнями Його Святості Кармапи XVI Ранджунга Рігпе Дордже ще наприкінці 60-х минулого століття, зустрівши його, коли проводили свій медовий місяць у Непалі. Зустріч радикально змінила їх життя. Після декількох років навчання в Гималях у найвищих Лам школи, вони, за дорученням Його Святості Кармапи XVI засновувати медитаційні центри у різних куточках світу, відкриваючи буддизм Діамантового Шляху (Ваджраяни) західним людям. Завдяки їх активності зараз функціонують більш ніж 620 світських центрів Каг’ю у 44 країнах Європи, Америки, Австралії та Азії.
Лама Оле Нідал – унікальний буддійський учитель, який проводить практично цілий рік в навколосвітніх подорожах, долаючи географічні та культурні кордони, відкриваючи найбільш ідеалістичним умам Заходу глибоку буддійську мудрість.
Визнаний Майстер буддійської медитації, Лама Оле Нідал, завдяки своїй невтомній активності, надає тисячам людей можливість реалізувати притаманний їм потенціал – стан поза страху і надій, поза обумовленості та обмеженості. У своїх лекціях, бесідах, інтерв’ю та книгах, в характерному для нього невимушеному стилі ясного та свіжого погляду на світ, Лама Оле Нідал розкриває шлях і мету буддизму Діамантового Шляху як Вчення, які показують безмежний потенціал розуму
Лама Оле Нідал є автором декількох книг з буддизму, перекладених на багато мов.


Контакти:

м. Ужгород,
вул. Кримська, 14
(дивись на мапі)
(050) 970 32 31 (Ігор)
uzhgorod@buddhism.ua

Розклад роботи:

Щодня о 20:00 - медитація на Шістнадцятого Кармапу
Неділя 14:00-20:00 - Лекції, ретрити, перегляд кінофільмів про Буддизм

Детальніше...