Ранджунг Рігпе Дордже

На головну

Ранджунг Рігпе ДорджеКармапа, що в перекладі означає «людина активності всіх Будд», та відомий як «король йогів», є главою лінії, її головним ламою (учителем) і, тим самим, відповідальним за повне збереження всього корпусу повчань школи та її розвиток. На сьогоднішній день історія лінії налічує активність сімнадцяти Кармап, кожен з яких проявляє, в першу чергу, її найнеобхідніші для відповідного часу аспекти.
Історія Кармап починається з 12ст. завдяки активності найважливішого учня Гампопи, Дюсума Кх‘ємпи. Дбаючи про безперервний зв‘язок із своїми учнями та збереження Вчення для майбутніх поколінь, він вирішив повторно приймати переродження в якості Кармапи. Для того, щоби учні змогли розшукати його після смерті, він залишив лист, де описувалися деталі наступного народження, — місце, час, обставини, та ім‘я батьків. Цим, вперше в тибетському буддизмі, була започаткована система свідомих перероджень високо реалізованих Майстрів/Лам. З цього історичного для лінії моменту Кармапи відповідали за збереження школи, а на період між їх смертю та новим народженням, до досягнення повноліття (21 року) — на головного учня Кармапи, Шамарпу.

Гьялва Кармапа, Рангджунг Ригпе Дордже (тиб. Rang ‘byung rig pa’i rdo rje) є його шістнадцятим перевтіленням і духовним лідером буддизму лінії Карма Кагью.


Контакти:

м. Ужгород,
вул. Кримська, 14
(дивись на мапі)
(050) 970 32 31 (Ігор)
uzhgorod@buddhism.ua

Розклад роботи:

Щодня о 20:00 - медитація на Шістнадцятого Кармапу
Неділя 14:00-20:00 - Лекції, ретрити, перегляд кінофільмів про Буддизм

Детальніше...