Трінле Тхайе Дордже

На головну

Тринле Тхайе ДорджеЙого Святість Кармапа XVII Трінле Тхає Дордже (нар. у 1983р., в місті Лхаса, Тибет) був визнаний в якості дійсного втілення Кармапи Його Святістю Кюнзигом Шамаром Рінпоче. Шамар Рінпоче – другий по значенню учитель лінії спадкоємності Карма Каг’ю, і саме він відповідає за пошуки Кармапи.
У 1994р. Кармапу Тхає Дордже разом з родиною вивели з окупованого китайцями Тибету до Непалу, а згодом до Індії. Цього ж року він був зведений на трон у Міжнародному Буддійському Інституті Кармапи (KIBI, Karmapa International Buddhist Institute) в Нью-Делі.
Крім традиційної буддійської освіти, Його Святість Кармапа XVII Тхає Дордже отримав також сучасну світську освіту, вільно володіє англійською мовою.
В січні 2000 року Кармапа вперше приїхав у Європу. Біля шести тисяч учнів Лами Оле Нідала з’їхались на зустріч з ним до Дюссельдорфу (Німеччина). Наприкінці триденних посвячень, Кармапа відмітив, що ця важлива зустріч учителя з учнями принесе величезне благо багатьом істотам. Після Німеччини Кармпа був у Франції, Іспанії, Австрії та Угорщині – і повсюди його тепло і радісно вітали освіченні західні учні. З тих пір Кармапа регулярно приїздить на Захід. У 2003р. Кармапа дав два посвячення в Сан-Франциско, Каліфорнія. Це була його перша риці.
В рамках європейського туру 2004 року Кармапа побував в Австрії, Німеччині, Чехії, Угорщині, Франції, Італії, Данії, Швейцарії та Польщі.
В серпні 2005 року Кармапа вперше побував У 2005р. він, вперше серед пострадянських країн, відвідав Україну, де в президентському палаці «Україна», Київ, зустрівся з 2500 учнями із різних країн. Вдруге Його Святість Сімнадцятий Кармапа Трінле Тхає Дордже відвідав нашу країну у 2009р.
Детальніше про діяльність Його Святості Кармапи XVII Тхає Дордже можна дізнатися на http://www.karmapa.org


Контакти:

м. Ужгород,
вул. Кримська, 14
(дивись на мапі)
(050) 970 32 31 (Ігор)
uzhgorod@buddhism.ua

Розклад роботи:

Щодня о 20:00 - медитація на Шістнадцятого Кармапу
Неділя 14:00-20:00 - Лекції, ретрити, перегляд кінофільмів про Буддизм

Детальніше...